Vizyon ve Misyonumuz

Misyonumuz :

İlimizde yaygın olmayan koruyucu diş hekimliği uygulamalarını toplum hizmetine sunmak, Ağız ve diş sağlığı tedavilerini, tüm uzmanlık dallarında uluslar arası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemlerle ve en son teknolojik imkanlarla toplumun her kesimine etkili, güvenli ve kesintisiz olarak sunmak, bireylere güzel bir gülümseme kazandırarak, toplum içinde kendine güvenlerini pekiştirmek, hizmette devamlığı sağlamak üzere her türlü alt yapı ve donanımı sağlamaktır.

Vizyonumuz :

1. Ağız ve diş hizmetlerinde hasta odaklı yaklaşımı güçlendirmek,
2. Hasta ve çalışan memnuniyetini mükemmelliğe ulaştırmak, kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçirmek,
3. İnsan ilişkilerinde sıcaklık, yakınlık, samimiyet ve güvenin özenle korunduğu güler yüzlü ve çağdaş bir hizmet anlayışı,
4. Tıbbi, teknolojik ve idari uygulamaları ile toplumun özlediği örnek kaliteli ve tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Kalite Politikamız :

Teknolojinin ve bilimin ışığı altında yenilikleri yakından takip ederek tüm kaynakları etkin ve verimli bir şekilde kullanmak, fiziksel, ruhsal, teknolojik ve bilimsel açıdan hasta ve çalışanların memnuniyetini sağlamak, bunların yanısıra artarak devam eden iyileştirme faaliyetlerinde bulunmaktır.

 

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Cumhuriyet Mah. Uğurhan Tunçata Cad. 408 Sok. No:26
Copyright © 2014 Tasarım ve Hosting ReTasarım
United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.